Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

  Telefon santrallari montaji ve demontaji 
  CCTV (Kamera Sistemleri) kurulumu
  Hırsız alarm sistemleri kurulumu
  Networking yapisal kablolama 
  WAN ve LAN Çözümleri 
  Sattigimiz ürünlerin satis sonrasi hizmetleri 
  Saha servisi 
  Telefon destegi 

Özel Projeler

Bakim Sözlesmesi (Parça hariç)

Bu tip sözlesmelerde amaç sistemlerde çikabilecek muhtemel arizalara zamaninda müdahale ederek sistemi yeniden servise vermek ve periodik araliklarda kontrol ve bakimlari yapilarak sistemin çalisirligini sürekli kilmaktir. Kullanicilar degisen parçalarin ücretini ayrica öder.

Bakim Sözlesmesi (Parça dahil)

Bu sözlesme tipide parça hariç sözlesme ile ayni olup, bakim onarimda degisecek parçalarin da sözlesme ücretine dahil olmasidir. Kullanicilar ödedikleri bedel disinda hiçbir ilave ücret ödemezler.

Çagri basina destek (Per-Call)

Sistemlerde olusan sorunlarin giderilmesine yönelik bir anlasmadir.Kullanicilar çagri basina hizmet ücreti öder. Parça kullanildigi taktirde ilave olarak parça bedeli öder.

Telefon Destegi

Tüm anlasma modellerinde kesintisiz telefon destegi verilmektedir.

Santral Hizmetlerimiz

Telefon Uygulamalari  
Müsterilerimizce kullanilan telefon santrallerinin saglikli bir sekilde isletilmesi, kullanim sirasinda ihtiyaç duyulan konfigürasyon degisikliklerinin hizli bir sekilde yapilabilmesini saglamak  için periyodik bakim ve teknik servis anlasmalari yapmaktayiz.

Santral Montaj
Her türlü telefon santralinin, masa üstü telefon setlerinin müsteri adresinde kurulumu ve kullanici egitimlerinin verilmesi hizmetidir.

Santral Bakim
Her türlü telefon santrali ve çevre birimlerinin etkin ve saglikli bir sekilde kullanilmasini saglamak amaciyla müsteri adreslerinde kurulu sistemler için verilen periyodik bakim hizmetleridir.

Santral Destek
Her türlü telefon santrali ve çevre birimlerinin, müsterilerimizin istek ve ihtiyaçlari dogrultusunda problemlerinin giderilmesi, özellestirilmesi, ariza durumunda yerinde teknik destek verilmesi hizmetleridir.